Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kanadská společnost CDNXPORT, je pro další obchody s Kubou

Kanadská společnost CDNXPORT, je pro další obchod s Kubou.
 

Kanadská společnost CDNXPORT hodlá během Fihav 2019 vložit a rozšířit obchod s kubánskými subjekty v biofarmaceutickém, ropném a cukrovém odvětví.


Kanadská společnost CDNXPORT hodlá během svého dnešního pobytu na mezinárodním veletrhu Havana (Fihav) vložit a rozšířit obchod s kubánskými subjekty v biofarmaceutickém, ropném cukrovém odvě.

Prezident CDNXPORT, Ioan Hossu, vysvětlil Press Latine, že studují způsoby, jak vstoupit do PORTFOLIA dodavatelů ropného průmyslu na ostrově, protože, jak řekl, můžeme dodat mnoho věci, jako jsou hadice, nákladní auta a zařízení ke zpracování ropy.

Znamená to, že mají několik projektů s kubánskou obchodní značkou Labiofam, se kterou podepsali smlouvy na více než 780 tisíc EUR a očekávají, že podepíší další smlouvy.

Dodal, že s Labiofamem uvítá smlouvu na výrobu biostimulancií na Kubě, které mají uspokojit zemědělské potřeby země a také export.

Hossu uvedl, že zná portfolio investičních příležitostí, které má kubánská vláda a zajímal se o možnosti, které nabízí společnost Labiofam

CDNXPORT poskytuje služby pro technické poradenství, školení a poskytování služeb v příslušných technických profilech, s prodejem nových technologií.

Kanadský podnikatel, který pracuje na zřízení kanceláře v Havaně, protože „věříme kubánskému trhu a doufáme, že tu máte po mnoha letech“, dále.

Kanada má na veletrhu otevřené zastoupení (více než 30 subjektů) na veletrhu, který bude konat až do zítřky v rámci města Expocuba, který je uznáván jako největší obchodní burza v zemí