Jdi na obsah Jdi na menu
 


největší teroristická organizace světa CIA

Příspěvky

Pod ochrannými křídly CIA – terorista Luis Posada Carriles

27. 7. 2008

 
 

Těsné spojení mezi teroristy, placenými přisluhovači a úřady USA

23. 5. 2008

 
 

Chilský vrah Pinochet ve službách CIA

20. 11. 2007

Popřevratový bojovník za svobodu a demokracii Václav Benda kdysi vyslovil bohulibé přání, že by rád šel na oběd s chilským diktátorem generálem Pinochetem, který se podle něho zasloužil o likvidaci komunismu v Chile. Tím byl Benda nadšen. Proto má Petruška Šustrová štěstí, že Václav Benda už odešel na věčnost.

 
 

CIA pronajala teroristy, aby zabili Fidela Castra

5. 9. 2007

Ústřední zpravodajská služba (CIA) zaplatila počátkem roku 1960 dvěma najatým teroristům 150,000 dolarů, aby se pokusili zavraždit kubánského prezidenta Fidela Castra, vyplývá to ze státních dokumentů, které byly publikovány v úterý.
 
 

Pravda o CIA a jejich teroristech II.

19. 8. 2007

Čtení na pokračování.
Terorista Veciana řekl, že jej jednoho dne kontaktovalo ústředí CIA a řeklo mu, že Fidel Castro se chystá do Chile. Zároveň se mě ptali, zdali bych byl ochoten připravit a organizovat vražedný útok na život Fidela Castra. "Já jsem byl tohoto času již čtyři roky " zakonzervován " v Bolívii a do doby, než mně kontaktovali z Peru jsem nesledoval nic, co se týkalo Castra.
 
 

CIA odtajňuje dokumenty o dřívějších tajných operacích

23. 6. 2007

Washington - Americká Ústřední zpravodajská služba (CIA) se rozhodla zveřejnit stovky stran dokumentů o tajných operacích, které prováděla před více než 30 lety. Oznámil to ředitel CIA Michael Hayden. Dokumenty mají být přístupné na webové stránce CIA od příštího týdne.

 

 
 

OSADA CARRILES, PEDRO NAVAJA A SAMETOVÝ EXIL

14. 6. 2007

 Život člověku chystá překvapení, překvapení člověku dávají život. Právě v rytmu textu nakažlivé písničky Pedro Navajo od panamského muzikanta Rubéna Bladese se v poslední době točí kubánsko-americká extrémní pravice usazená na Miami. Vskutku, zatímco pohledy všech směřovaly do El Pasa v Texasu v očekávání postupu soudkyně Kathleen Cardoneové a reakce Ministerstva spravedlnosti nebo Ministerstva pro přistěhovalectví a kontrolu cel (anglickou zkratkou ICE), přátelé Posady Carrilese, za přispění úředníků z americké tajné služby (CIA) aktivně pracovali na tom, aby mu zajistili sametový exil.

 

 
 

Elitní terorista ve službách CIA

22. 5. 2007

Luis Posada Carriles Narozen 15. února 1928 v Cienfuegos. Pro své aktivity používal četných krycích jmen, jako: Lovec (vzhledem ke své pověsti zkušeného střelce), Ramón Medina, Ignacio Medina, Juan Ramón Medina, Ramón Medina Rodríguez, José Ramón Medina, Rivas López, Juan José Rivas, Juan José Rivas López, Julio César Dumas, Franco Rodríguez Mena.